Výroba nerezového zařízení

  • výroba nerezového zařízení nejen pro gastronomii
  • kompletní servis a montáž
  • vlastní CNC lisovací a formátovací stroje
  • možnost kooperace
  • zakázková výroba / vlastní výrobní program
  • stoly, vozíky, regály, police, digestoře…

Kromě zakázkové výroby zahradních kuchyní na míru, se zabýváme také výrobou, prodejem, kompletním servisem a montáží nerezového zařízení nejen pro gastronomické provozy.

Díky profesionálnímu vybavení a bohatým zkušenostem s nerezovou výrobou, můžeme našim zákazníkům nabídnout jak výrobky z vlastního programu (stoly, vozíky, regály, digestoře, atd.) tak zakázkovou výrobu atypických zařízení na míru. Spolupracujeme se spolehlivými dodavateli a renomovanými profesionály v oboru. Dodáváme zařízení do zázemí profesionálních kuchyní, jídelen, rychlých občerstvení, pekáren i zdravotnický průmysl. Chladící zařízení, konvektomaty, mycí program a další. To vše pro Vás zajistíme včetně návrhu interiérů, výroby i montáže.

Naším cílem je posouvat kvalitu a možnosti naší výroby vpřed a vyhovět tak přáním zákazníků, o které s náležitostí pečujeme. Přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb. Navštivte nás osobně v naší provozovně v Ševětíně, využijte poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky či mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Váš tým Politus

napište nám

Prostřednictvím tohoto formuláře můžete zaslat dotaz,
a my vás budeme obratem kontaktovat

    Máte zájem? Napište nám

    souhlasím se zpracováním údajů *