O nás

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou venkovních kuchyní a zakázkovou kovovýrobou z nerez oceli. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby nerezového nábytku a vybavení pro profesionální a venkovní kuchyně. Poskytujeme kompletní servis od návrhu a poradenství při výběru vhodných materiálů a spotřebičů, přes výrobu až po montáž jednotlivých zařízení nebo celých sestav námi vyrobených zahradních kuchyní.

Disponujeme vlastním výrobním zařízením a spolupracujeme s lokálními dodavateli, abychom byli schopni rychle uspokojit Vaši poptávku. Díky spolupráci s těmi nejlepšími partnery zajistíme také potřebné stavební přípravné práce, vybudování pergoly nebo třeba pokládku nové terasy.

Veškeré námi vyráběné zboží značky POLITUS je ryze české výroby, stejně jako kompletní sestavy zahradních kuchyní realizovaných na míru Vašim potřebám. Díky variabilitě prvků a výběru z široké řady materiálů pro obklad a pracovní desky, se naše kuchyně stávají nejen funkčním, ale zároveň designovým doplňkem na Vaší zahradě či terase. Nenašli jste v naší nabídce to co jste hledali? Díky naší zakázkové výrobě jistě dokážeme uspokojit i Vaše nejnáročnější představy.

Kromě kompletních sestav zahradních kuchyní, můžete zakoupit jednotlivé spotřebiče a nerezový nábytek pro zabudování do vlastní podestavby či jiné konstrukce. Rádi Vám poradíme s návrhem i montáží.

Zavolejte nám a domluvte si snámi schůzku, kontaktujte nás pomocí formuláře nebo nás navštivte osobně v showroomu v Ševětíně u Českých Budějovic a splňte si svůj sen o zahradní kuchyni ještě dnes!