O Nás

Politus Outdoor Solutions – to jsou zahradní kuchyně vznikající z mnohaletých zkušeností v oblasti výroby nerezového nábytku a vybavení pro venkovní kuchyně v profesionální kvalitě. Díky použití ušlechtilé nerezové oceli a vysoké úrovně zpracování mají naše kuchyně takřka neomezenou životnost.

Všechny spotřebiče, dveře, zásuvky a doplňky jsou ryze české výroby, stejně jako kompletní sestavy zahradních kuchyní realizovaných na míru Vašim potřebám. Poradíme Vám s výběrem vhodných spotřebičů, materiálů a navrhneme pro Vás nejlepší řešení. Díky možnosti uspořádání jednotlivých prvků a výběru z široké řady materiálů pro obklad a pracovní desky, se naše kuchyně stávají nejen funkčním, ale zároveň designovým doplňkem na Vaší zahradě či terase.

Grilování je u nás stále populárnější. Nezáleží na tom, zda jste profesionální kuchař nebo prostě jen rádi vaříte. S našimi zahradními kuchyněmi zvládne uvařit v profesionální kvalitě každý! Nespokojte se s průměrem, když můžete mít to nejlepší! Dopřejte si komfort při vaření venku stejně jako doma, díky možnosti zabudování vestavného dřezu, systému úložných prostor či chladničky přímo do konstrukce zahradní kuchyně.

Pro restaurace a hotely nabízíme možnost zakoupení pojízdné kuchyně vhodné na zahrádky a terasy. Kromě kompletních sestav zahradních kuchyní, můžete zakoupit jednotlivé spotřebiče a nerezový nábytek pro zabudování do vlastní podestavby či jiné konstrukce.

Zavolejte nám a domluvte si snámi schůzku, kontaktujte nás pomocí formuláře nebo nás navštivte osobně v showroomu v Ševětíně u Českých Budějovic a splňte si svůj sen o zahradní kuchyni ještě dnes!